Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Odkaz na podmínky GDPR zde.

Dispečink – poruchy: 483 359 808, 724 096 663

Jablonecká energetická a.s.

Jisté teplo za jistou cenu

(31.5.2020)

Na základě venkovních průměrných teplot byly 31.5.2020 ukončeny dodávky tepla pro vytápění v topné sezoně 2019/2020. V případě poklesu teplot mimo topnou sezonu mají zákazníci možnost sjednat si službu přitápění. 
Pravidla pro vytápění se řídí vyhláškou č. 194/2007 Sb. 

Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a přejeme pěkné léto.
Jablonecká energetická

 

(13.5.2020)
Jablonecká energetická nabízí i letos službu přitápění mimo topnou sezonu. Zástupci odběratelů mohou vyplnit online formulář a zajistit tak pro své objekty tepelný komfort i v případě nízkých venkovních teplot v období od 1. června do 31.srpna. Jablonecká energetická se připojila k podpoře elektromobility a pořídila nový vůz pro nepřetržitý dispečink. Bezemisní provoz přispívá k ochraně životního prostředí, současně se sníží provozní náklady. Na pořízení vozu bude JE žádat rámci výzvy Státního fondu životního prostřední o 40% dotaci.

  

JE NABÍZÍ TEPLO BEZ STAROSTÍ

Jablonecká energetická (JE), společnost se stoprocentní majetkovou účastí města, v současné době oslovuje bývalé zákazníky teplárny s nabídkou dodávky tepla a možností převzetí jejich domovní kotelny v rámci produktu Teplo bez starostí. Moderní teplárenská společnost také stále připojuje nové odběratele.

„Nabízená cena je pro zákazníky srozumitelně vystavěná a zahrnuje kompletní služby. Obsahuje tedy nejen dodávku tepla, ale také veškeré náklady spojené s pořízením a nonstop servisem technologie,“ říká Martin Kočí, manažer obchodu a prodejů JE, a odkazuje na ceník služeb zveřejněný na webu Jablonecké energetické. „V případě převzetí provozu domovní kotelny si JE stávající technologii pronajme, připojí k centrálnímu dispečinku a bude zajišťovat veškeré úkony související s dodávkou tepla. Od nákupu plynu po nezbytné revize a obsluhu zdroje včetně čtyřiadvacetihodinové pohotovosti,“ vysvětluje Kočí. Vrátit se k teplárně může být podle člena představenstva pověřeného vedením společnosti Borise Pospíšila výhodné nejen z pohledu ušetřených starostí s provozem kotelny, ale i z ekonomického hlediska.

„Jablonecká energetická jako velký odběratel nakupuje zemní plyn za výhodné ceny. Navíc je zdroj pod nepřetržitým dohledem centrálního dispečinku a zkušených pracovníků, kteří jsou díky moderním technologiím případnou závadu schopni v podstatě okamžitě zjistit a odstranit,“ shrnuje výhody opětovného připojení Pospíšil.

Cílem aktuální kampaně jablonecké teplárny je zejména oslovit bývalé zákazníky, kteří se pod vlivem vysokých cen za teplo v minulosti od soustavy centrálního zásobování teplem odpojili a pořídili si vlastní kotelnu. Nyní mají možnost za rozumnou a na trhu obvyklou cenu získat moderní technologii včetně servisu bez dalších starostí.

 

Moderní zdroj, autor: Jablonecká energetická a. s.

16.3.2020

Jablonecká energetická i v době nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR v souvislosti s šířením koronaviru, výrobu a distribuci tepla a teplé vody pro své zákazníky neomezuje.

Díky revitalizaci systému centrálního zásobování teplem, která ve spolupráci s městem Jablonec nad Nisou proběhla ve dvou etapách v letech 2015 a 2016, pracujeme dnes s moderními technologiemi a v čistém prostředí. Zdroje jsou ovládány dálkově, dispečink funguje on-line non stop. S námi jste v bezpečí. A to všechno za rozumnou cenu.

Pro spojení se společností využijte emaily a telefony v sekci Kontakty.

Přejeme všem pevné zdraví.

Tým JE a.s.

 

Tags Popular

Aktuality, odstávky a poruchy