Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Odkaz na podmínky GDPR zde.

Dispečink – poruchy: 483 359 808, 724 096 663

Jablonecká energetická a.s.

Jisté teplo za jistou cenu

16.3.2020

Jablonecká energetická i v době nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR v souvislosti s šířením koronaviru, výrobu a distribuci tepla a teplé vody pro své zákazníky neomezuje.

Díky revitalizaci systému centrálního zásobování teplem, která ve spolupráci s městem Jablonec nad Nisou proběhla ve dvou etapách v letech 2015 a 2016, pracujeme dnes s moderními technologiemi a v čistém prostředí. Zdroje jsou ovládány dálkově, dispečink funguje on-line non stop. S námi jste v bezpečí. A to všechno za rozumnou cenu.

Pro spojení se společností využijte emaily a telefony v sekci Kontakty.

Přejeme všem pevné zdraví.

Tým JE a.s.

 

Termografické snímkování objektů

Určete si priority k provedení úsporných energetických opatření - stanovení úniků tepla a tepelných mostů, zjištění netěsností. Vhodné pro bytové domy, administrativní budovy nebo rodinné domy.
Pro více informací přejděte do sekce Služby.
Snímkování proběhne v topné sezoně za klimaticky vhodných podmínek, následně obdrží zákazník výsledný dokument s vysvětlením a doporučením. 

 

Z důvodu zjednodušení komunikace se zákazníky zkrátila Jablonecká energetická prostřednictvím nové domény jeas.cz všechny své mailové adresy včetně adresy webových stránek, viz sekce Kontakty.

Původní adresy ale zůstávají nadále funkční.

 

Jablonecká energetická a.s. informuje své odběratele o plošných cenách tepelné energie na období od 1.1.2020 do 31.12.2020. Konečné ceny včetně DPH zůstávají na úrovni roku 2019.
V porovnání s váženým průměrem ceny tepla v ČR jsou tak nadále ceny pro zákazníky Jablonecké energetické nižší. 

Jednotlivé tarify jsou následující:

• tarif R1: 544,55 Kč/GJ bez DPH, resp. zaokrouhleně 599,00 Kč/GJ vč. DPH 10%,

• tarif R2: 530,91 Kč/GJ bez DPH, resp. zaokrouhleně 584,00 Kč/GJ vč. DPH 10%.

 

 

Po svém zvolení do funkce náměstka pro rozvoj města Ing. Petr Roubíček opustil pozici ředitele Jablonecké energetické a. s. Vedením společnosti byl na přechodnou dobu pověřen dlouholetý člen představenstva Ing. Boris Pospíšil. Na funkci ředitele společnosti bude v první polovině příštího roku vyhlášeno řádné výběrové řízení.
Rada města v působnosti valné hromady k 30. 9. 2019 rozhodla také o dalších změnách v orgánech společnosti. Z představenstva byli odvoláni Ing. Jakub Macek a Mgr. Jaroslav Šída. Opětovně byl zvolen Ing. Boris Pospíšil, který s přestávkou 5 měsíců (květen 2019-září 2019) působí v představenstvu společnosti, dříve JTR, dnes JE a.s. od prosince 2011. Z dozorčí rady byli odvolání Ing. Jan Řechtáček a Ing. Jaroslav Kraus.
 

 


Ing. Boris Pospíšil

Tags Popular

Aktuality, odstávky a poruchy