Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Odkaz na podmínky GDPR zde.

Dispečink – poruchy: 483 359 808, 724 096 663

Jablonecká energetická a.s.

Jisté teplo za jistou cenu

Zásobování teplem a teplou vodou

Teplo dodáváme z nových lokálních plynových kotelen prostřednictvím moderních rozvodů do jednotlivých odběrných míst, kde je využíváno na vytápění a přípravu teplé vody.
V rámci služby TEPLO BEZ STAROSTÍ je zákazníkovi v ceně poskytován veškerý profesionální servis spojený s dodávkou tepla (nepřetržitý dispečink, dálkové řízení, kompletní starost o technologii, ...).

Mýty a fakta o soustavě zásobování teplem
Teplo, teplo, teplíčko

 

Správa a servis kotelen

V rámci individuální ceny teply a služby TEPLO BEZ STAROSTÍ nabízíme převzetí provozu plynové kotelny (domovní, areálová) formou jejího pronájmu, zajištění veškerého servisu spojeného s profesionální obsluhou technologie jako napojení na centrální dispečink a dálkové řízení, zajištění nákupu plynu, povinných revizí, kontrol, oprav, rekonstrukcí, výkaznictví a další.

Provoz domovní kotelny

 

Termografické snímkování objektů

Určete si priority k provedení úsporných energetických opatření - stanovení úniků tepla a tepelných mostů, zjištění netěsností. Vhodné pro bytové domy, administrativní budovy nebo rodinné domy.
Pro více informací nebo pro objednání služby si stáhněte letáček. 


Snímkování proběhne v topné sezoně za klimaticky vhodných podmínek, následně obdrží zákazník výsledný dokument s vysvětlením a doporučením. 

 

Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení:

Tel. 724 332 477, 483 359 842

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchodní podmínky zde

Aktuality, odstávky a poruchy