Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Odkaz na podmínky GDPR zde.

Dispečink – poruchy: 483 359 808, 724 096 663, 

zelený.png 800 300 888

Jablonecká energetická a.s.

Jisté teplo za jistou cenu

JE NABÍZÍ TEPLO BEZ STAROSTÍ

Jablonecká energetická (JE), společnost se stoprocentní majetkovou účastí města, v současné době oslovuje bývalé zákazníky teplárny s nabídkou dodávky tepla a možností převzetí jejich domovní kotelny v rámci produktu Teplo bez starostí. Moderní teplárenská společnost také stále připojuje nové odběratele.

„Nabízená cena je pro zákazníky srozumitelně vystavěná a zahrnuje kompletní služby. Obsahuje tedy nejen dodávku tepla, ale také veškeré náklady spojené s pořízením a nonstop servisem technologie,“ říká Martin Kočí, manažer obchodu a prodejů JE, a odkazuje na ceník služeb zveřejněný na webu Jablonecké energetické. „V případě převzetí provozu domovní kotelny si JE stávající technologii pronajme, připojí k centrálnímu dispečinku a bude zajišťovat veškeré úkony související s dodávkou tepla. Od nákupu plynu po nezbytné revize a obsluhu zdroje včetně čtyřiadvacetihodinové pohotovosti,“ vysvětluje Kočí. Vrátit se k teplárně může být podle člena představenstva pověřeného vedením společnosti Borise Pospíšila výhodné nejen z pohledu ušetřených starostí s provozem kotelny, ale i z ekonomického hlediska.

„Jablonecká energetická jako velký odběratel nakupuje zemní plyn za výhodné ceny. Navíc je zdroj pod nepřetržitým dohledem centrálního dispečinku a zkušených pracovníků, kteří jsou díky moderním technologiím případnou závadu schopni v podstatě okamžitě zjistit a odstranit,“ shrnuje výhody opětovného připojení Pospíšil.

Cílem aktuální kampaně jablonecké teplárny je zejména oslovit bývalé zákazníky, kteří se pod vlivem vysokých cen za teplo v minulosti od soustavy centrálního zásobování teplem odpojili a pořídili si vlastní kotelnu. Nyní mají možnost za rozumnou a na trhu obvyklou cenu získat moderní technologii včetně servisu bez dalších starostí.

 

Moderní zdroj, autor: Jablonecká energetická a. s.

Aktuality, odstávky a poruchy